Ca 300 mindre planscher över Sverige

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLANSCHER SVERIGE. Ca 300 mindre planscher, litografier och andra tryck över Sverige, flertalet i passepartout, även dubbletter, i två lådor /kartonger, ca 23x28 cm, men måtten varierar.

Visas på begäran.
Vissa skador och fläckar.

255636

2014-07-14