Ca 300 mindre planscher över Sverige
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLANSCHER SVERIGE. Ca 300 mindre planscher, litografier och andra tryck över Sverige, flertalet i passepartout, även dubbletter, i två lådor /kartonger, ca 23x28 cm, men måtten varierar.
Visas på begäran.
Vissa skador och fläckar.
255636
2014-07-14