Vyer över Sverige, ca 80 st planscher

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLANSCHER, VYER SVERIGE. Ca 80 grafiska planscher, bl.a. av Berg, Akrel, Anckarswärd, Pettersson, sent 1800-tal, varierande mått, ca 23x28 - 36x25 cm, delvis i passepartout, vissa dubbletter

Smärre skador

255643

2014-07-14