Certina damarmbandsur i 18 k guld
Vollendet
2014-07-11
255652
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
DAMARMBANDUR, 18 k guld, Certina, 1970-tal, integrerad länk, plexiglas, mekaniskt urverk, diameter ca 17 mm, vikt ca 26 g
Ej funktionstestad, armband med slitage