Christian Å Danell oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANELL Christian Å (född 1944): Motiv över Stockholm, monogramsignerad ÅCD, olja på duk, 54x73 cm

255656

2014-07-12