Matgrupp 1950/60 tal jakaranda
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 9 delar, 1950/60 tal, jakaranda, bestående av stolar 8 st, bord med 2 iläggsskivor, delvis etikettsmäkt AB Linde Nilsson, diameter ca 115, höjd 72 cm, iläggsskivor ca 49 cm
Senare klädsel, smärre slitage, en stol med lagning
255668
2014-07-11