Matgrupp 1950/60 tal jakaranda

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 9 delar, 1950/60 tal, jakaranda, bestående av stolar 8 st, bord med 2 iläggsskivor, delvis etikettsmäkt AB Linde Nilsson, diameter ca 115, höjd 72 cm, iläggsskivor ca 49 cm

Senare klädsel, smärre slitage, en stol med lagning

255668

2014-07-11