Gusten Widerbäck oljemålning

Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning
Gusten Widerbäck oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIDERBÄCK, Gusten (1879-1970): Motiv från Uppsalaslätten, signerad, olja på duk, 46x56 cm

Färgbortfall

255671

2014-07-12