Hylla modell Pryno
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HYLLA, modell Prydno, Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/60-tal.
stomme fanerad i teak, benställning i metall, 5 hyllplan, knoppar i mässing, höjd ca 145, 86x32 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, fläck
255676
2014-07-11