Fåtöljer 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, skulpterade framben, hjultrissor, ljus klädsel

Förstärkta, skador, lagningar, lösa möbelband

255686

2014-07-11