Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, skulpterade framben, hjultrissor, ljus klädsel
Förstärkta, skador, lagningar, lösa möbelband
255686
2014-07-11