Klubbat för:
7 000 SEK
4 000 SEK
BONAD, del av, 1800-talets första hälft, Småland, Sunnerbo Härad, Sunnerboskolan, visar figurscener, målad på väv uppfodrad på pannå, ca 102x64 cm
Åldersrelaterat slitage/färgbortfall
255696
2014-07-11