Henry Gustafsson skulptur

Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur
Henry Gustafsson skulptur

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAFSSON, Henry (1943-2005): "Lön för mödan", signerad och daterad Henry G -00, skulptur, sten och metall, höjd ca 70 cm

255703

2014-07-12