Sextant J. Coombes, Devonport

Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport
Sextant J. Coombes, Devonport

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEXTANT, mässing, 1900-talets början, signerad J. Coombes, Devonport, nr. 8270, med tillbehör och certifikat utfärdat 1913 i mahognyfodral, längd 22 cm

Etui med spricka, några tillbehör saknas i etuiet

255715

2014-07-12