Mistlur modell Tyfon

Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon
Mistlur modell Tyfon

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, Rydbergs patent, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 56 cm, otät

Ej fuktionstestad

255718

2014-07-12