Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets mitt, signerad Kockums Verkstad, Malmö, Rydbergs patent, mässing med stativ i svartlackerat gjutjärn, höjd 56 cm, otät
Ej fuktionstestad
255718
2014-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här