Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSSON, Arne (född 1925): Komposition, signerad Arne Nilsson, olja på duk, 87x114 cm

Tryckmärken

255720

2014-07-12