Sideboard engelskt

Sideboard engelskt
Sideboard engelskt
Sideboard engelskt
Sideboard engelskt
Sideboard engelskt
Sideboard engelskt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, engelsk stil, 1960-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sarg, skåpsluckor med bakomliggande inredning i form av hyllplan, kanneleringar, höjd ca 92, 165x55 cm

Bruksslitage, märken, fanerskador, ett lås defekt

255734

2014-07-12