Kvinnoporträtt oljemålning

Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning
Kvinnoporträtt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 92x72 cm

255745

2014-07-12