Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 92x72 cm
255745
2014-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här