Jan Joseph Horemans II tillskriven Interiör
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HOREMANS II, Jan Joseph (Flandern, 1714-1790), tillskriven: Interiör med figurer, olja på ekpannå, 46,5 x 52,5 cm
Attributed to. Oil on panel.
PROVENIENS
Collection Henry ROCHEFORT (enligt inskription på ytterramen)
EXPERTIS:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
255753
2014-07-13