Kajsa Melanton MMF

Kajsa Melanton MMF
Kajsa Melanton MMF
Kajsa Melanton MMF
Kajsa Melanton MMF
Kajsa Melanton MMF
Kajsa Melanton MMF

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTEXTIL, AB MMF (Märta Måås-Fjetterström),1960/70-tal, gobelängteknik, monogramsignerad KM (Kajsa Melanton) , ca 107x103 cm

255772

2014-07-12