Matbord stolar sideboard 1950/60-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, SIDEBOARD, STOLAR, 4 st, 1950/60-tal, fanérade i teak, stoppade sitsar med blå klädsel, ryggar i rottingar, bordets mått höjd ca 73, diameter 115, sideboardets mått höjd 82, 159x45, 3 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer
Fanérskador, fanérbortfall, ytskador
255775
2014-07-12