Kaffe- och teservis Kunglig Dansk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAFFE- OCH TESERVIS, 33 dlr, porslin, Kunglig Dansk, Sachsisk Blomst, polykromt bemålad dekor av buketter och ströblommor, förgyllda kantränder, bestående av: 6 kaffekoppar, 12 tekoppar, 13 assietter, tekanna, kanna

5 assietter med skador medföljer, enstaka skador kan förekomma

255776

2014-07-12