Olle Kåks färglitografi

Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÅKS, Olle (1941-2004): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 3/4 PT, serigrafi, bladmått ca 95x63 cm