Dan Wirén oljemålning

Dan Wirén oljemålning
Dan Wirén oljemålning
Dan Wirén oljemålning
Dan Wirén oljemålning
Dan Wirén oljemålning
Dan Wirén oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WIRÉN, Dan (född 1951): "Budbärare", monogramsignerad DW, olja på duk, ca 190x99 cm
UTSTÄLLD: Galerie Blanche

Smärre tryckmärke