Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934):"Brantevik Råkulle", signerad M. Pyk-96, olja på duk, 68x64 cm

255800

2014-07-14