Einar Forseth oljemålning
2014-07-13
255828
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Landskap-Öland, signerad Forseth, daterad a tergo 1943, olja på duk uppklistrad på pannå, 25x30 cm