Orientmatta kelim
2014-07-19
255830
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st., kelim, semiantik/antik, ca 400x85 cm
Slitage, hål, lagningar