Orientmatta kelim

Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTOR, 2 st., kelim, semiantik/antik, ca 400x85 cm

Slitage, hål, lagningar

255830

2014-07-19