Kumi Sugai

Kumi Sugai
Kumi Sugai

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUGAI, Kumi (Japan 1919-1996): Komposition, signerad och daterad Sugai -62, 3/10, litografi, bladmått ca 57x38 cm, oramad

Gulnad, veck

255834

2014-07-13