Esaias Van de Velde olja på duk
2014-07-12
255835
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VAN DE VELDE, Esaias (hans efterföljare, 1800-tal), kustmotiv, olja på duk, 50x64 cm
Krackelerad