George Braque etsning

George Braque etsning
George Braque etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Ur La Théogonie d´Hésiode, 1932, osignerad, etsning, ca 37x30 cm

Gulnader, veck

255841

2014-07-13