Serge Poliakoff litografi

Serge Poliakoff litografi
Serge Poliakoff litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POLIAKOFF, Serge (Frankrike 1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, efter förlaga i gouache, signerad i plåten Serge Poliakoff, 114/150, Sorlier, litografi, 61,5x46 cm

255847

2014-07-13