Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
SIDEBOARD med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, beslag listverk och fotavslut i mässing, höjd 87, 129x43 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
255880
2014-07-13