Fåtölj i senbarockstil

Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil
Fåtölj i senbarockstil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, senbarockstil, klädd i medaljongmönstrad röd textil fäst med tennlickor i mässing, ben i form av tassar, höjd 102 varav sitthöjd ca 50 cm

Slitage, fläckar

255885

2014-07-13