Soffa Art Deco

Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco
Soffa Art Deco

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1920/30-tal, fanerad i olika träslag bl a rot, klädd i prickig textil, längd 210, totaldjup 80 cm

Slitage

255888

2014-07-13