Bord Bruno Mathsson bl a teak

 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak
 Bord Bruno Mathsson bl a teak

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGBORD, "Maria Flap", formgivet av Bruno Mathsson 1936, skivor fanerad i teak, benställning i ek, höjd 76, 89xca275 cm (fullt utfällt)

Skador, skiva med sprickor

255912

2014-07-13