Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Katarinavägen med vy mot Skeppsbron, signerad Stig Claesson, 118/125, litografi, bladmått 47x63 cm

255914

2014-07-13