Canape 1800-tal

Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPE, nyrokoko, 1800-tal, skuren dekor i valnöt, längd ca 170 cm

Blekt, smärre skador, ett ben med lagning, senare klädsel

255931

2014-07-14