Nicoline Lindholm oljemålning

Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning
Nicoline Lindholm oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINDHOLM, Nicoline (1857-1939): Kvinna med gossebarn, signerad och daterad Nicoline Lindholm 1879, olja på duk, ca 80x66 cm

Duklagning, färgbortfall

255936

2014-07-14