Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDHOLM, Nicoline (1857-1939): Kvinna med gossebarn, signerad och daterad Nicoline Lindholm 1879, olja på duk, ca 80x66 cm
Duklagning, färgbortfall
255936
2014-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här