Bruno Mathsson soffbord

Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord
Bruno Mathsson soffbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, Bruno Mathsson, med kluvna ben i trä, fanérad i ask, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 53, diameter 130 cm

Fanérskador och slitage

255946

2014-07-14