Förbandsväskor

Förbandsväskor
Förbandsväskor
Förbandsväskor
Förbandsväskor
Förbandsväskor
Förbandsväskor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÖRBANDSVÄSKOR, militära, ungerska, 1900-talets första hälft, metall, längd 23 resp 42 cm

Senare bemålade, slitage

255949

2014-07-14