Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, soffans längd ca 120 cm
Klädsel med fläckar, karmstolar med skadade fjädrar. Ytskador
255952
2014-07-14