Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bordets fotavslut i form av lejontassar, hjultrissor, bestående av bord, stolar, 6 st, bordets mått höjd 70, 160x98, 1 iläggsskiva bredd 50 cm medföljer
YTskador, fläckar
255953
2014-07-14