Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, bordets fotavslut i form av lejontassar, hjultrissor, bestående av bord, stolar, 6 st, bordets mått höjd 70, 160x98, 1 iläggsskiva bredd 50 cm medföljer

YTskador, fläckar

255953

2014-07-14