Motiv från Rotterdam oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Rotterdam, bär signatur H Smith, olja på duk, ca 70x121 cm

Mindre tryckskador

255954

2014-07-14