Bordsur senempire

Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire
Bordsur senempire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, senempire, brons, delvis förgylld, krönt av putto, höjd ca 40 cm, nyckel finns

Dekorelement saknas

255957

2014-07-14