Byrå med flora dekor

Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor
Byrå med flora dekor

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BYRÅ för hörn, 1900-talets mitt, bonat trä samt tapetserad dekor av "Flora", 6 st lådor, beslag i mässing, höjd 125, 89x58,5 cm

Omarbetade, slitage

255959

2014-07-14