Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BYRÅ för hörn, 1900-talets mitt, bonat trä samt tapetserad dekor av "Flora", 6 st lådor, beslag i mässing, höjd 125, 89x58,5 cm
Omarbetade, slitage
255959
2014-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här