Fritz Smedberg oljemålning

Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMEDBERG, Fritz (1900-1977): Åmotsdal, Telemark, Norge, signerad och daterad Smedberg -38, olja på duk, 90x100 cm

255962

2014-07-14