Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943):Liggande modell, signerad och numrerad 26/60, etsning med collage, bladmått 50x69
Fläck
255969
2014-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här