Ernesto Tatafiore liggande modell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TATAFIORE, Ernesto (Italien, född 1943):Liggande modell, signerad och numrerad 26/60, etsning med collage, bladmått 50x69

Fläck

255969

2014-07-14