Matbord stolar 1960-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1960-tal, med iläggsskiva, STOLAR, 4 st., 1960-tal, ek, stolarna märkta K-E Kullén Bodafors, bordets höjd 73, 84x total längd 242 cm
Bordets med smärre ytskador, stolarnas fyllning torkad
255970
2014-07-14