Victor Pierre Huguet olja på pannå

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

HUGUET, Victor Pierre (Frankrike, 1835-1902): Landskap med hästar, signerad V. Huguet -59, olja på pannå, 23,5x36,5 cm

Spricka och hål i pannån

255984

2014-09-28