Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
HUGUET, Victor Pierre (Frankrike, 1835-1902): Landskap med hästar, signerad V. Huguet -59, olja på pannå, 23,5x36,5 cm
Spricka och hål i pannån
255984
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här