Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Insjö i solsken, signerad och daterad Lars Boethius 62, olja på pannå, 35x44 cm
255987
2014-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här