Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Lars Boethius 40, olja på pannå, 55x45 cm

255989

2014-07-14